Skoči na vsebino

SEZNAM VODILNIH OD LETA 1960

Božidar Gorjan (01.07.1960 - 30.04.1963)

Miloš Bučar (16.06.1963 - 30.06.1968)
Ciril Šter, v. d.(01.07.1968 - 15.03.1969) 
Boštjan Barborič (16.03.1969 - 30.06.1973)
Ciril Šter, v. d.(01.07.1973 - 30.11.1973)
Ivan Koprivc (01.12.1973 - 30.11.1974)
Marko Kozman (01.12.1974 - 15.03.1976)
Mirko Čepič (01.08.1975 - 29.02.1980)
Tone Vahen (01.03.1980 - 06.05.1982)
Marjan Šiftar (07.05.1982 - 16.05.1990)
Stane Stanič (16.05.1990 - 24.04.1991)
Jelko Kacin (25.04.1991 - 18.02.1993)
Milenko Šetinc (19.02.1993 - 04.05.1994)
Borut Šuklje (05.05.1994 - 27.02.1997)
(kot generalni sekretar vlade do 07.04.1997)

Marta Kos (08.04.1997 - 15.03.1999)
dr. Alja Brglez (16.03.1999 - 21.10.1999)
Zdenka Jagarinec (08.11.1999 - 30.06.2000)

mag. Alenka Paulin (03.07.2000 - 06.12.2000)
Tatjana Lesjak (07.12.2000 - 24.01.2001)
dr. Alja Brglez (25.01.2001 - 31.12.2002)
Gregor Krajc (01.01.2003 - 28.06.2003)
Mirko Fabčič, v. d. (28.06.2003 - 18.03.2004)
Matjaž Kek (19.03.2004 - 31.12.2005)
Gregor Krajc (01.01.2006 - 15.06.2007)
mag. Anže Logar, v.d.(15.06.2007 - 19.12.2007)

mag. Anže Logar (20.12.2007 - 04.12.2008) 
Veronika Stabej, v. d. (04.12.2008 - 22.04.2009)

Veronika Stabej (23.04.2009 - 20.05.2010)

Darijan Košir, v. d.(21.05.2010 - 02.09.2010)

Darijan Košir (03.09.2010 - 10.02.2012)

mag. Anže Logar, v. d. (10.02.2012 - 09.08.2012)

mag. Anže Logar (10.08.2012 - 21.03.2013)
Matija Sevšek, v. d. (22.03.2013 - 30.04.2013)

Boštjan Lajovic, v. d. (01.05.2013 - 09.10.2013)

Boštjan Lajovic (10.10.2013 - 31.08.2015)

mag. Kristina Plavšak Krajnc, v. d. (01.09.2015 - 30.11.2015)

mag. Kristina Plavšak Krajnc (01.12.2015 -